MENTALUP BLOG

ANA SAYFA / BLOG / BECERİ TESTLERİ
Aşağıdaki başlıkları inceleyerek kendinizin veya çocuklarınızın çeşitli becerilerini keşfedebilir, zayıf yönlerinizi tespit edebilirsiniz.
Özellikle zihinsel becerilerinizi test etmenizi, sorgulamanızı ve yorumlamanızı sağlayacak çeşitli testleri mutlaka çözün. Beyin testi, öğrenme becerileri testi, dikkat testi, hafıza testi ve çok daha fazlası bu sayfada.

zeka soruları

Zeka Soruları ve Cevapları

Beceri Testleri
Bu sayfada sizin için beyin jimnastiği yapmanızı sağlayacak zeka soruları hazırlıyoruz. Birbirinden enterasan, eğlenceli olduğu kadar düşünmenizi ve beyninizi kullanmanızı sağlayacak görsel zeka sorularını, zeka bulmacalarını ve matematik zeka sorularını bu sayfada bulabilirsiniz...
DEVAMINI OKU
Dikkat Testi

Dikkat Testi

Beceri Testleri
Dikkat testi, bireyin odaklanma becerisini ölçmesini sağlayan testlerdir. Sizlere dikkatinizi ölçmeniz için 5 soruluk bir test hazırladık.
DEVAMINI OKU
sag beyin sol beyin testi

SAĞ BEYİN - SOL BEYİN TESTİ

Beyin Gelişimi |  Beceri Testleri |  Zeka Testleri
Sağ beyninizin mi Sol beyninizin mi daha çok çalıştığını merak ediyorsanız Sağ Beyin-Sol Beyin Testi tam size göre!
DEVAMINI OKU
görsel hafıza testleri

GÖRSEL HAFIZA TESTLERİ - ZEKANI TEST ET!

Hafıza Gelişimi |  Beceri Testleri
Kolayca ve üye olmadan görsel hafıza testleri çöz! Bu görsel zeka testleri sayesinde hafızanı ve bilişsel becerilerini test et, sonuçları hemen gör.
DEVAMINI OKU
Bilsem Soruları İndir: Bilsem Sınavı Çıkmış Sınav Soruları

BİLSEM SORULARI İNDİR: BİLSEM SINAVI ÇIKMIŞ SINAV SORULARI

Beceri Testleri |  Üstün Yetenekliler
Bilsem sınavına hazırlık için Bilsem çıkmış sorular ve cevap anahtarlarını kullanabilirsiniz. Bilsem 2015-2016-2017 Bilsem soruları ve cevap anahtarı indir.
DEVAMINI OKU
öğrenme güçlüğü

ÖĞRENME BOZUKLUĞU TESTİ

Beceri Testleri
Öğrenme güçlüğü testi yaparak, ister çocuğunuzun, ister kendinizin özgül öğrenme güçlüğü belirtilerini gözlemleyebilirsiniz. Testi çöz, sonuçları hemen gör.
DEVAMINI OKU
Öğrenme Stili Testi

ÖĞRENME STİLİ TESTİ YAP, KENDİ ÖĞRENME STİLİNİ KEŞFET

Beceri Testleri
Çocuğun için en verimli öğrenme yöntemini keşfetmek ister misin? Öğrenme stili testini yap, sonuçları incele ve en iyi öğrenme yöntemlerini keşfet.
DEVAMINI OKU
Üyep nedir?

10 Soruda Çocuklar İçin Kişilik Testi

Çocuğunuz sosyal bir birey mi yoksa içine kapanık ve karamsar mı? Çocuklar için hazırlanan kişilik testi ile hemen öğrenin!
DEVAMINI OKU
Görsel zeka testi

Görsel Zeka Testi ve Egzersizleri

Görsel zekaya sahip olduğunu düşündüğünüz çocuklarınız ya da kendiniz için görsel zeka testi yaparak, sonucu görebilirsiniz.
DEVAMINI OKU
EN POPÜLER YAZILAR
zeka geliştirici oyunlar

ZEKA GELİŞTİRİCİ OYUNLAR

Zeka geliştirici oyunlar ile çocukların zihinsel gelişim süreçlerini desteklemek ne derece faydalı olur? Çocuğunun zihinsel gelişimi için doğru yönlendirmeler yapmak isteyen ailelerin en çok merak ettiği soru bu!
DEVAMINI OKU
ilaçlı ve ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi

İLAÇLI VE İLAÇSIZ DİKKAT EKSİKLİĞİ TEDAVİSİ

Çocuk ve yetişkinlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite nedenleri, tanısı, belirtileri, ilaçlı - ilaçsız tedavi yöntemlerini bu makalemizden öğrenebilirsiniz.
DEVAMINI OKU
çoklu zeka gelişimini sağlamak

ZEKA NASIL GELİŞTİRİLİR? 8 KOLAY VE BİLİMSEL YÖNTEM

Bebek, çocuk ve yetişkinler için zeka geliştirmenin 8 kolay ve kaliteli tekniğini ve en eğlenceli yolunu şimdi öğrenebilirsiniz. Zekanızı doğru yöntemlerle geliştirin!
DEVAMINI OKU
hafiza-gelistirme-ve-guclendirme-teknikleri

HAFIZA GELİŞTİRME VE GÜÇLENDİRME TEKNİKLERİ

En hızlı ve en iyi 5 hafıza geliştirme tekniğini hemen öğrenmeye başla! Bu egzersizlerle belleğini güçlendir, hafızanı geliştir ve unutkanlığına çözüm bul.
DEVAMINI OKU