MENTALUP BLOG

ANA SAYFA / BLOG

MentalUP Zeka Gelişim Blog'u eğitim teknolojilerinde öncü uygulama olan MentalUP Beyin Egzersizleri ile birlikte zihinsel sağlık, dikkat, hafıza, zeka, eğitim, bilişim ve benzeri konularda ailelerin faydalanabileceği benzersiz yazılar paylaşıyor.

"MentalUP, geleceği parlak nesiller için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan anne, baba ve eğitimcilerin yanında."

EN YENİ YAZILAR
meb bilsem demo

BİLSEM DEMO UYGULAMASINI İNCELE & İNDİR

MEB BİLSEM DEMO uygulamasındaki sınav soruları örnekleri. İster incele, ister indir. Bilim ve Sanat Merkezleri grup tarama sınavı için hazırlık uygulamalarını bu sayfada karşılaştırabilirsiniz. MEB Bilsem Grup Tarama Demo hakkında ve MentalUP hazırlık uygulaması hakkında tüm detaylar.
DEVAMINI OKU
Montessori çocuk etkinlikleri

Montessori Çocuk Etkinlikleri

Montessori ne demek? Montessori eğitimi ve çocuk etkinlikleri hakkında detaylı bilgileri okuyun, örnek materyalleri inceleyin.
DEVAMINI OKU
evde oynanan oyunlar

EVDE OYNANAN OYUNLAR 🏠🎒💭

Evde oynanan en eğlenceli ve öğretici oyunların listesi burada. Hepsi birbirinden eğlenceli ve eğitici 2 kişilik, 3 kişilik, 4+ kişilik oyunların nasıl oynandığını HEMEN öğren!
DEVAMINI OKU
duygusal zeka

DUYGUSAL ZEKA NEDİR? EQ GELİŞTİRME VE HESAPLAMA

Tüm detaylarıyla duygusal zeka nedir? Duygusal zeka düzeyi EQ ile mantıksal zeka düzeyi IQ arasındaki fark. EQ nasıl geliştirilir… Tamamı bu sayfada.
DEVAMINI OKU
işitsel zeka

İŞİTSEL ZEKA NEDİR VE NASIL GELİŞTİRİLİR?

İşitsel zeka özellikleri ve nasıl geliştirileceği hakkında detaylı bilgi paylaştık. İşitsel algı ve hafıza gelişiminde en etkili 6 yöntemi inceleyin.
DEVAMINI OKU
tatil kitabı

TATİL KİTABI TAVSİYELERİ | İLKOKUL 1. 2. 3. 4. SINIFLAR

Yaz tatilini verimli değerlendirmek veya eğitim döneminde okul derslerine destek olmak için etüt merkezleri fiyatları. Yaz okulu & Etüt merkezi nedir?
DEVAMINI OKU
EN POPÜLER YAZILAR
zeka geliştirici oyunlar

ZEKA GELİŞTİRİCİ OYUNLAR

Zeka geliştirici oyunlar ile çocukların zihinsel gelişim süreçlerini desteklemek ne derece faydalı olur? Çocuğunun zihinsel gelişimi için doğru yönlendirmeler yapmak isteyen ailelerin en çok merak ettiği soru bu!
DEVAMINI OKU
ilaçlı ve ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi

İLAÇLI VE İLAÇSIZ DİKKAT EKSİKLİĞİ TEDAVİSİ

Çocuk ve yetişkinlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite nedenleri, tanısı, belirtileri, ilaçlı - ilaçsız tedavi yöntemlerini bu makalemizden öğrenebilirsiniz.
DEVAMINI OKU
çoklu zeka gelişimini sağlamak

ZEKA NASIL GELİŞTİRİLİR? 8 KOLAY VE BİLİMSEL YÖNTEM

Bebek, çocuk ve yetişkinler için zeka geliştirmenin 8 kolay ve kaliteli tekniğini ve en eğlenceli yolunu şimdi öğrenebilirsiniz. Zekanızı doğru yöntemlerle geliştirin!
DEVAMINI OKU
hafiza-gelistirme-ve-guclendirme-teknikleri

HAFIZA GELİŞTİRME VE GÜÇLENDİRME TEKNİKLERİ

En hızlı ve en iyi 5 hafıza geliştirme tekniğini hemen öğrenmeye başla! Bu egzersizlerle belleğini güçlendir, hafızanı geliştir ve unutkanlığına çözüm bul.
DEVAMINI OKU