Şaşırtıcı, Kafa Karıştırıcı Akıl Soruları ve Cevapları

Aşağıdaki videolarda kafa karıştıran ve şaşırtıcı sorularla iq egzersizi yapabilirsin. Daha fazla akıl sorusu çözmek ve skorunu yaşıtlarınla karşılaştırmak için: MentalUP Zeka Soruları Uygulamasını Aç

1

Şaşırtıcı Akıl Soruları

Daha fazla zeka sorusu için: MentalUP Zeka Soruları Uygulaması

2

Şaşırtmalı Sorular

Daha fazla zeka sorusu için: MentalUP Zeka Soruları Uygulaması

Zeka egzersizleri ile kendini test etmek isteyenler için bu şaşırtmalı sorular, biçilmiş kaftan. Hem çocuklar hem de yetişkinlerin zeka gelişimine destek olan bu akıl ve mantık sorularıyla becerilerinizi test edip, gelişiminizi desteklemek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu sayfadaki müthiş zeka soruları ile başlayın. Düzenli olarak devam ettiğinizde zihinsel becerilerinizin gelişim gösterdiğine şahit olabilirsiniz.

Kafa Karıştıran Zeka Soruları 2

3

Şaşırtmalı Sorular

Daha fazla zeka sorusu için: MentalUP Zeka Soruları Uygulaması

Birçok insanın kafa karıştıran sorular olarak nitelendirdiği zeka bulmacaları, kendinizi geliştirmeniz ve özgüveninizi desteklemeniz için de eşsiz bir yol. Sadece 1 kez değil, düzenli olarak zeka soruları çözdüğünüzde gelişiminize kendiniz bile çok şaşıracaksınız. 😯🧠

Görsel, matematik ve mantık soruları ile zeka becerilerini sınamak ve iq geliştirmek isteyenler; mantık bilmeceleri çözerek bu yolda sağlam bir adım atabilirsiniz. Başlangıç için MentalUP'ın müthiş zeka soruları ile başlangıç yapabilirsiniz.

Dikkat Gerektiren, Şaşırtmalı Sorular

4

Şaşırtmalı Zeka Sorusu

kafa karıştıran sorular

3 rakamları arasına gizlenmiş 8 rakamını bulabilir misiniz?

Dikkatli bakanlar ve görsel algılama konusunda iyi olanlar bu soruyu hemen çözebilir.

3 rakamları arasındaki 8 rakamı, en alttan 2. sıranın soldan 2. sırasında.

5

Kafa Karıştıran Zeka Sorusu

kafa karıştıran zeka sorusu

Sayılar ve harfler arasında bir ilişki var. Buna göre; soru işareti yerine ne gelmeli?

Her bir rakam, çarprazındaki harfin alfabetik olarak sıralanmasının karşılığı. Mesela, alfabenin 7. harfi “F” ve 13. harfi ise “J” Buna göre alfabenin 24. harfi olan “T” doğru cevaptır.

Videolardaki, görsellerdeki mantık bilmeceleri ve zeka soruları arasından sizi en çok zorlayan hangileri oldu?

Zeka oyunlarını, mantık bilmecelerini veya akıl sorularını seviyorsanız MentalUP Zeka Soruları Uygulaması’nı da mutlaka inceleyin!