MentalUP Ücretsiz Deneme & MentalUP Tam Sürüm Üyelik Ücreti

MentalUP ücretsiz deneme sürümü ve tam sürüm paket ücretleri hakkında detaylı bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Mentalup Ücretsiz Mentalup Tam Sürüm
Günlük Oyun Haritası
Performans Raporları
Yaşıtlarla Karşılaştırma
Gelişim Analizi
Tüm Oyunlara Erişim
Karakter Giydirme
Anı Defteri

Tam Sürüm MentalUP Ücreti Ne Kadar?

MentalUP tam sürüm paket fiyatları; seçtiğiniz paketin süresine, dönemsel kampanyalara ve varsa hesabınıza tanımlı özel indirim durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, seçeceğiniz paket süresi arttıkça, indirim oranınız da artacaktır. Bu nedenle MentalUP’a ücretsiz üye olduktan sonra, uygulama menüsündeki
sale icon
ikonuna tıklayarak fiyatları inceleyebilirsiniz.
MentalUP’ı henüz denemediyseniz başlamak için ücretiz deneme sürümünü şimdi inceleyin!
MentalUP uygulama ücreti ve fiyatlandırması

MentalUP Tam Sürüm

MentalUP, uzmanlar tarafından hazırlanmış birbirinden eğlenceli zeka oyunları ile çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirir. Üstelik detaylı performans raporları sayesinde çocuğunuzun gelişimini anlık takip etmenizi sağlar.

MentalUP’ın tam sürüm paketlerinden herhangi birini satın alarak, çocuğunuzun gelişimini destekleyen tüm özellikleri, motive edici uygulamaları ve performans raporlarının tamamını aktif etmiş olursunuz. Tam sürüm üyelik için size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dilerseniz MentalUP’ı hiçbir ücret ödemeden (bedava) kullanabilirsiniz fakat ücretsiz versiyonda, çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir takım özellikler, motivasyon artırıcı uygulamalar ve performans takip raporları kapalıdır.