KAPAT

UCL ve YTÜ onaylı. 

TÜBİTAK destekli. 

Pedagojik Ürün sertifikalı. 

en sevilen uygulama mentalup
10+ milyondan fazla mentalup üyesi
tübitak mentalup işbirliği
ytü mentalup işbirliği

MentalUP Gelişim, Ölçme ve Değerlendirme Uygulaması Nedir?

MentalUP: Çocuk gelişimi alanında uzman doktorlar, oyun tasarımcıları ve akademisyenler tarafından geliştirilmiş beyin egzersizleri ve test uygulamasıdır. Çocukların, zihinsel becerilerini test ederek ölçümler, raporlar ve geliştirme fırsatı sunar.

MentalUP, Standart PDR Testlerinden Farklıdır!

MentalUP Kullanıcıları Ne Düşünüyor?

"Uzmanlık alanım olan üstün yetenekli çocukların erken dönemde belirlenmeleri çalışmalarımda rastladım MentalUP'a. Sadece görsel zeka, dikkat egzersizleri değil, kişinin kendi potansiyelini bir üst basamağa çıkarması adına çaba göstermesi gibi birçok alana hitap etmektedir."

Uzm. Özge SELÇUK BOZKURT Gelişimsel ve Pedagojik Danışman

"Çocuklarımızın çoğu dezavantajlı gruptan geliyorlar. Bir çoğunda DEHB, ÖÖG gibi tanılar mevcut. Dikkat artırma, hafıza geliştirme gibi birçok faydasının yanında çocuklara ders esnasında vermekte zorlandığımız bilgileri vermemize de yardımcı oluyor. Kitap, defterle ders çalıştıramadığımız çocukları bilgisayarda hesap yaparken veya haritada illeri bulmaya çalışırken görmek hepimizi çok mutlu ediyor. Bize verdikleri karşılıksız destekten dolayı MentalUP'a çok teşekkür ediyorum."

Zeynep BABALI Üsküdar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Çocuk Eğitim Merkezi, Psikolog

"MentalUP Zihinsel Gelişim Programı sonucu; öğrencilerimizin algısal akıl yürütme, soyut düşünebilme, muhakeme yapabilme ve dikkat becerilerinin olumlu yönde geliştiğini gözlemledik. Eğlenerek öğretmeyi sağladığı için çocuklar tarafından da çok sevilen MentalUP programının eğitim alanında mutlaka kullanılması gerektiğini düşünüyor, öğrencilerime ve velilerime tavsiye ediyorum."

Psk.Eda Nur Oğuz Okyanus Koleji / İlkokul-Özel Yetenekliler PDR Ana Bölüm Başkanı

"Oğlum günlük egzersizleri severek ve isteyerek tamamlıyor. Okul başarısındaki artışı gözlemleyebiliyorum. Gözlemlediğim asıl önemli nokta; derslerinde tekrara gerek kalmadan konuları çabuk kavraması oldu. Bana göre en faydalı, oğluma göre de en keyifli uygulama oldu. Teşekkürler MentalUP!"

Elif GÜNARSLAN Öğrenci Velisi
Yegan Lektemur
Okyanus Koleji Genel Müdür Yardımcısı
"Bilgisayarın sadece oyun oynamak üzere kullanılabileceği düşüncesini de MentalUP sayesinde çürütmüş olduk. MentalUP’ın kullanımı esnasında en çok hoşuma giden şu oldu: Benim kızım, ödev yapmaktan hiç hoşlanmayan ve anlamsız bulan bir çocuk. MentalUP egzersizlerini ise çok keyifli bir şekilde yapıyor."

Eğitmenler memnun, veliler memnun, çocuklar mutlu!

MentalUP’ın Okullara Sağladığı Avantajlar

Efektif ölçümleme, eğlenceli geliştirme, kolay raporlama

ÖLÇME

GELİŞTİRME

RAPORLAMA

Sosyal Medya Bülteni:

Eğitmenler, veliler ve öğrenciler için faydalı tavsiyeler, blog yazıları, zeka soruları ve daha fazlası için sosyal medyada MentalUP'ı takip edin.

İletişim Bilgisi:

  • MentalUP
    Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark
    Esenler / İstanbul
  • 0212 483 72 92