UCL ve YTÜ onaylı. 
TÜBİTAK destekli. 
Pedagojik Ürün sertifikalı. 
ucl mentalup işbirliği
ytü mentalup işbirliği
tübitak mentalup işbirliği
ruh sağlığı derneği onaylı

Hakkımızda Ne Söylediler?

Uzmanlar, dikkat dağınıklığına çözüm için MentalUP dikkat dağınıklığı egzersizlerinin etkili olduğunu söylüyor.

"MentalUP Zihinsel Gelişim Programı sonucu; öğrencilerimizin algısal akıl yürütme, soyut düşünebilme, muhakeme yapabilme ve dikkat becerilerinin olumlu yönde geliştiğini gözlemledik. Eğlenerek öğretmeyi sağladığı için çocuklar tarafından da çok sevilen MentalUP programının eğitim alanında mutlaka kullanılması gerektiğini düşünüyor, öğrencilerime ve velilerime tavsiye ediyorum."

Psk.Eda Nur Oğuz Okyanus Koleji / İlkokul-Özel Yetenekliler PDR Ana Bölüm Başkanı

"Uzmanlık alanım olan üstün yetenekli çocukların erken dönemde belirlenmeleri çalışmalarımda rastladım MentalUP'a. Sadece görsel zeka, dikkat egzersizleri değil, kişinin kendi potansiyelini bir üst basamağa çıkarması adına çaba göstermesi gibi birçok alana hitap etmektedir."

Uzm. Özge SELÇUK BOZKURT Gelişimsel ve Pedagojik Danışman

"Çocuklarımızın çoğu dezavantajlı gruptan geliyorlar. Bir çoğunda DEHB, ÖÖG gibi tanılar mevcut. Dikkat artırma, hafıza geliştirme gibi birçok faydasının yanında çocuklara ders esnasında vermekte zorlandığımız bilgileri vermemize de yardımcı oluyor. Kitap, defterle ders çalıştıramadığımız çocukları bilgisayarda hesap yaparken veya haritada illeri bulmaya çalışırken görmek hepimizi çok mutlu ediyor. Bize verdikleri karşılıksız destekten dolayı MentalUP'a çok teşekkür ediyorum."

Zeynep BABALI Üsküdar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Çocuk Eğitim Merkezi, Psikolog

"MentalUP, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin keyif alarak kullandığı zihinsel becerileri geliştiren faydalı bir uygulama. Özellikle dikkat gelişimine yönelik katkılarıyla öğrencilerimizin akademik derslerdeki başarısına da anlamlı bir farklılık kazandırmıştır."

Hamit BEKÇİ Okyanus Koleji / Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler Ana Bölüm Başkanı
eda nur oğuz'un mentalup görüşü
özge selçuk bozkurt'un mentalup görüşü
zeynep babalı'nın mentalup görüşü
hamit bekçi'nin mentalup görüşü

Okulların & Ailelerin Tercihi

2 milyondan fazla mentalup üyesi
bahçeşehir koleji mentalup'ı tercih etti
doğa okulları mentalup'ı tercih etti
en sevilen uygulama mentalup

DİKKAT DAĞINIKLIĞINA SON!

Çocuklarda dikkat dağınıklığı, öğrenmenin önündeki en büyük engellerden biridir. Çözüm için, binlerce aile tarafından güvenle kullanılan MentalUP dikkat egzersizlerini kullanın. Eğlenceli birer oyun formatında tasarlanan MentalUP dikkat dağınıklığı egzersizleri çocuğun dikkatini güçlendirir, konsantrasyonunu artırır.
HEMEN KAYIT OL

DİKKAT EGZERSİZLERİNİN FAYDALARI

MENTALUP'IN AVANTAJLARI