KAPAT
MentalUP Kullanıcı Sözleşmesi

MENTALUP İNDİRİM KODU AL

MentalUP indirim kodu ve indirim kuponu aynı amaçla kullanılan fakat farklı platformlarda paylaşılan indirim şifreleridir. Kişi veya kurumlar aracılığı ile duyurusu yapılan indirim şifrelerinden herhangi birine sahip değilseniz, iletişim seçeneğinizi belirleyerek güncel indirim kodu talep edebilirsiniz. Sistemde tanımlı aktif bir indirim kodu varsa en kısa sürede sizinle de paylaşılacaktır.

ÖNEMLİ UYARI: Üçüncü taraf kaynaklardan elde edebileceğiniz indirim kodlarının son kullanım tarihleri bitmiş olabilir. İndirim sağlayan şifreler, genellikle kısa süreli kampanyalarda paylaşılmaktadır. Bu durumda “geçersiz indirim kodu” uyarısıyla karşılaşabilirsiniz. 2019 en güncel indirim kodlarını sorgulamak için yukarıdaki butondan yardım alınız.

MentalUP İndirim Kodu Nedir, Nasıl Kullanılır?

MentalUP indirim kodu; Anlık planlanan kampanyalarla üretilip, genellikle sosyal medya üzerinden duyurulan kodlardır. Temin ettiğiniz kod ile MentalUP’ın tam sürümüne indirimli sahip olmak için aşağıdaki ekran görüntülerinde belirtilen basit adımları uygulamanız yeterlidir.

MOBİL CİHAZLARDA:

MentalUP İndirim Kodu

BİLGİSAYARDA:

MentalUP İndirim Kodu bilgisayar

MentalUP’ı indirip üye girişi yaptıktan sonra soldaki ana ekranla karşılaşırsınız. Oklarla belirtilen butonlara sırasıyla tıkladığınızda, önce paketlerin olduğu ekrana, ardından indirim kodu girebileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

MentalUP’ı aboneliğinizi, kullanıcı adı ve şifrenizle tüm platformlarda aynı anda kullanabildiğiniz için alışverişinizi ister bilgisayarda, ister mobil cihazınızda yapabilirsiniz.

"2019 MentalUP indirim kodu veya indirim kuponu talepleriniz en kısa sürede yanıtlanacaktır."